czwartek, 1 czerwiec 2023

ITM INDUSTRY EUROPE

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu wykonaliśmy stoiska, które mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Zobacz więcej >
środa, 24 maj 2023

Plastpol 2023

Na Targach Plastpol 2023 w Kielcach wybudowaliśmy kilka stoisk, które widzą Państwo na zdjęciach. Stoisko firmy BEDEKO EUROPE otrzymało medal TOP DESIGN za nowatorską, elegancką i kompleksową prezentację targową.

Zobacz więcej >
czwartek, 11 maj 2023

Automatica 2023

Na targach WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA Probudex zaprojektował i wybudował dwa stoiska dla firmy Mitsubishi Electric.
Były to największe stoiska na ww. targach.

Zobacz więcej >
wtorek, 4 kwiecień 2023

Krakdent 2023

Na największych Targach Stomatologicznych KRAKDENT w Krakowie Probudex zaprojektował i zbudował 25 stoisk specjalnych. Kilka z nich mogą Państwo zobaczyć poniżej.
Otrzymaliśmy również podziękowanie od firmy FMDental, które zamieszczamy. Również dziękujemy za zaufanie i współpracę.

Szanowni Państwo,
targi Krakdent szczęśliwie dobiegły końca. Niniejszym chciałabym podziękować Państwu za realizację naszego stoiska. Współpraca przebiegła płynnie, bez niespodzianek i problemów.  Jesteśmy zadowoleni zarówno z przebiegu samego procesu projektowania, realizacji jak i z efektów Państwa pracy. Stoisko wyglądało tak, jak chcieliśmy – starannie wykonane, estetyczne i efektowne. Dziękujemy również za sprawny, sympatyczny i co najważniejsze skuteczny kontakt operacyjny na etapie przygotowań i budowy. To miało dla duże znaczenie dla naszego komfortu pracy. Szczególnie dziękujemy Pani Renacie Karpecie oraz Panu Markowi Stawowemu, z którymi mieliśmy przyjemność osobiście współpracować.
Mam nadzieję, że okoliczności tej naszej tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości pozwolą nam wszystkim na to, iż  przyszłoroczne stoisko podczas targów Krakdent będziemy mieli możliwość  – i przyjemność – realizować również z Państwem.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Mołata – Odrobina
Kierownik Marketingu

Zobacz więcej >
wtorek, 4 kwiecień 2023

STOM 2023

Zakończyły się największe Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM 2023 w Kielcach. Probudex zaprojektował i wykonał na tych targach stoiska, które mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Zobacz więcej >
poniedziałek, 20 marzec 2023

AGROTECH 2023

Poniżej stoisko niemieckiego potentata w produkcji maszyn rolniczych, firmy Horsch, zaprojektowane i wykonane przez Probudex na XXVIII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH 2023 w Kielcach.

Zobacz więcej >
niedziela, 12 marzec 2023

ENEX

Zakończyły się XXV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Kielcach.
Probudex zaprojektował i zbudował jedno z największych stoisk na ww. targach, które mogą Państwo oglądać na zdjęciach.

Zobacz więcej >